Pająk Agnieszka
   | modyf: Krzysztof Piorun 2014-11-7, 12:31 | 3377 odsłon
serwiszglossie
 

W dniach 26-27 kwietnia 2014 r. 15 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowie należących  do Szkolnego Biura Podróży było na wycieczce edukacyjnej w Gdańsku-Gdynii-Sopocie". Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Poznawanie przez działanie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Uczestnicy wycieczki wraz z opiekunem zwiedzili okolice Starego Miasta w Gdańsku, Westerplatte, katedrę w Oliwie i wiele ciekawych i ważnych historycznie miejsc.  Uczniowie zwiedzili Gdynię , żaglowiec "Dar Pomorza". Uczestnicy wycieczki byli na najdłuższym molo w Europie, które jest w Sopocie i zwiedzili ten kurort.

 

Uczestnicy wycieczki mieli zapewniony nocleg i pełne wyżywienie. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy byli bardzo zadowoleni, pogoda nam dopisywała.

 

 

 

Dnia 25 września 2013 r. odbyła się wycieczka rowerowa. W wycieczce wzięło udział 15 uczniów biorących udział w zajęciach z przedsiębiorczości w ramach Szkolnego Biura Podróży. Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Poznawanie przez działanie".

Celem wycieczki było aktywne spędzenie czasu wolnego, obserwacja  otaczającej przyrody jesienią.

Trasa wycieczki: Dzietrzychowo- Lwowiec- Krelikiejmy -Silginy- Solkienniki- Garbno- Dzietrzychowo.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 28 września 2013 r. 15 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowie należących  do Szkolnego Biura Podróży było na wycieczce edukacyjnej "Na Szlaku Mazurskich Jezior". Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Poznawanie przez działanie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Uczestnicy wycieczki wraz z opiekunem odwiedzili Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, osadę Galindów, Mikołajki oraz odbyli rejs statkiem po jeziorze Śniardwy.

 

KADZIDŁOWO

 

 

GALINDIA

 

MIKOŁAJKI